O FIRMIE

Terminowość w realizacji dostaw oraz profesjonalna obsługa handlowa

FERTIZ S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą w sektorze energetycznym. Firma została założona w 2015 roku i jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Białymstoku pod numerem KRS 0000562043. Podstawowym profilem działalności firmy jest sprzedaż węgla i nawozów mineralnych. Surowce pochodzą z renomowanych kopalni i zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw.

FERTIZ S.A. posiada dwa terminale przeładunkowe zlokalizowane w Wólce Dobryńskiej i Wąbrzeźnie. Terminal w Wólce Dobryńskiej przy przejściu granicznym Terespol-Brześć wyposażony jest w bocznicę kolejową.

Nowoczesne urządzenia sortujące pozwalają na szybką i bezproblemową realizację przeładunków. Terminale są ogrodzone i monitorowane, a o ich bezpieczeństwo dba firma ochroniarska.

Sieć dystrybucji realizowana jest na terenie całej Polski oraz obejmuje kraje należące do Unii Europejskiej. Wieloletnia praktyka i doświadczenie naszych pracowników umożliwia stworzenie firmy godnej polecenia i zaufanego dostawcy. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, a jego potrzeby traktujemy indywidualnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

CERTYFIKATY

  • Mocznik 46%N
    Certyfikat zgodności nr Z/13/20097/15/PC potwierdzający zgodność z typem nawozu oznaczonym znakiem "NAWÓZ WE"  
  • Nawozy NPK
    Certyfikat zgodności nr Z/13/20098/15/PC potwierdzający zgodność z typem nawozu oznaczonym znakiem "NAWÓZ WE"  
  • Nawozy NPK
    Certyfikat zgodności nr Z/13/20099/15/PC potwierdzający zgodność z typem nawozu oznaczonym znakiem "NAWÓZ WE"